Виставка ЕлітЕКСПО-2019 у Львові

Опубліковано Mila на

ХХІІ ювелірна виставка-продаж ЕлітЕКСПО-2019

28 лютого – 3 березня 2019 року у Львівському Палаці мистецтв (вул.Коперніка,  17) проходила чергова, ХІІ спеціалізована виставка-продаж ювелірних виробів ЕлітЕКСПО-2019. 

На ній були представлені понад 150 учасників – відомих торгових марок, понад 80 компаній-виробників з усіх куточків України. Кількість зареєстрованих відвідувачів – більше 7000. Величезний асортимент ювелірних прикрас, ювелірних виробів та супутніх товарів був розміщений на всіх трьох поверхах виставки та міг задовольнити смаки навіть найбільш вимогливих покупців. 

До уваги відвідувачів були представлені:

 • ювелірні вироби із діамантами;
 • ювелірні вироби із золота/срібла, зокрема, годинники, релігійні колекціі тощо;
 • вставки для ювелірних виробів;
 • ювелірні прикраси з емаллю;
 • вироби із дорогоцінним камінням;
 • вироби ручної роботи, біжутерія та аксесуари із каміння;
 • банківські метали;
 • сувенірні вироби;
 • інструмент, демонстраційне обладнання та упаковка для ювелірних виробів;
 • послуги із обміну, ремонту, 3D дизайну, заміни вставок, гравіювання ювелірних виробів та консультації ювелірів.

На виставці панувала тепла та привітна атмосфера. Чимало відвідувачів прийшли сім”ями. 

Оскільки захід був організований напередодні міжнародного жіночого свята 8 Березня, то став чудовою нагодою для чоловіків – аби обрати найкращий подарунок для своєї половинки і цим підкреслити свої почуття, подарувати жінкам приємні емоції та щасливі миті.

Окремо були представлені чоловічі та дитячі колекції. Таким чином, ніхто із відвідувачів не був обділений увагою майстрів ювелірної справи. 

Ювелірний салон-магазин “Золота орхідея” також представив широкий асортимент ювелірних виробів із золота та срібла, з діамантами та іншими дорогоцінними вставками . Чимало відвідувачів придбали у нас прикраси для себе або на подарунок рідним та близьким людям. Каблучки, сережки, ланцюжки, браслети, підвіски та інші прикраси знайшли своїх нових власників). 

Приємною несподіванкою для покупців стала можливість використати купон на знижку та придбати ювелірні вироби за вигіднішою ціною.

До вашої уваги – фотозвіт із виставки ЕлітЕКСПО-2019. А якщо ви не встигли побувати на виставці, запрошуємо вас переглянути каталог нашого інтернет-магазину або завітати у наші спеціалізовані магазини за адресами:

 1. м. Львів, вул. Симона Петлюри, 2а;
 2. м. Винники, вул. Галицька, 51;
 3. м. Стрий, вул. Успенська, 26;
 4. м. Буськ, пл. Ринок, 1.

Завжди діють персональні знижки для постійних покупців!

Галерея

Категорії: Новини