Як визначити розмір каблучки?

Розмір каблучки

В умовах сьогодення, коли покупки ювелірних прикрас все частіше робляться в інтернет-магазинах, придбати каблучку ідеального розміру стає непростим завданням, особливо, якщо вона обирається без примірки та має стати несподіваним і приємним подарунком. Як правило, з такою ситуацією стикаються чоловіки, які бажають зробити презент своїй другій половинці.

Розмір каблучки – це її діаметр, виражений в міліметрах. Розмірний ряд для дорослих – 15-23. Кожен наступний розмір відрізняється від попереднього на 0,5.

Сподіваємося, наші поради допоможуть представникам сильної статі навчитись визначати правильний розмір колечка, щоб у подальшому не помилитись з вибором.

Без сумніву, безпрограшний спосіб вирішити дане питання – непомітно «позичити» одну із старих каблучок своєї обраниці та віднести в ювелірний магазин або майстерню. Там оперативно допоможуть визначити розмір прикраси. Якщо цей варіант з деяких причин недопустимий, то  доведеться постаратися.

Отже, для більш точних результатів, усе одно доведеться на короткий час залучити кільце обраниці в своє розпорядження.

√ Прикладіть каблучку до аркуша паперу та обведіть її по внутрішньому краю. Отримане коло зміряйте лінійкою – це і є шуканий розмір. Ще можна зафіксувати каблучку в пластиліні або глині, але потім доведеться старанно стирати сліди. Можна прикласти каблучку до нижченаведених кілець та визначити найбільш підходящий по діаметру. Якщо є сумніви між двома сусідніми, обираємо більший варіант.

Розміри каблучок

√ Можна виміряти звичайною цупкою ниткою або вузькою (0,5 см) смужкою паперу палець дівчини, коли вона, наприклад, спить. Тоді визначити довжину нитки  і звірити отриману довжину з таблицею:

Розмірна сітка

Правда, цей спосіб може таїти неточність, адже об’єм пальчика залежить від стану людини, часу дня, пори року, температури повітря. Тому варто кілька раз повторити заміри, щоб переконатись, що вони співпадають і виключити помилку.

√ Нижченаведену шкалу слід роздрукувати та вирізати по контуру, також зробити вертикальний розріз:

Розмірна стрічка

Отриману шкалу прикласти навколо пальця, дотримуючись в міру тісного прилягання. Гострий край протягнути у виріз та запам’ятати отриману цифру. Це і є розмір каблучки. Даний спосіб навряд чи вдасться використати без відома вашої обраниці, та все ж можете спробувати).

При визначенні розміру доцільно поєднати кілька способів, щоб переконатись у правильності розміру. Також, беручи для орієнтиру стару каблучку свої коханої, обирайте ту, яку вона носить на безіменному, а не на іншому пальці.

Якщо ж жоден із варіантів вам не підійшов, або вам важко їх реалізувати, спробуйте вивідати цінну інформацію у близьких людей вашої обраниці – мами, сестри, подруги, заздалегідь попросивши їх зберігати це в таємниці, аби зберегти ефект приємного несподіваного подарунку.

В нашому інтернет-магазині ви завжди зможете підібрати каблучки на різний смак та за доступними цінами. Вдалого вибору!

Каблучки

Ласкаво просимо до КАТАЛОГУ >>>