Що подарувати на Пасху?

Що подарувати на Пасху?

Пасха – найбільше християнське свято, з багатогранними традиціями та потужним смислом. В цей день прийнято відвідувати Богослужіння, після якого – зустрічатись в колі сім”ї з найближчими родичами – батьками та дітьми, братами та сестрами, хрещениками та хресними. І – тішити їх своєю увагою, любов”ю, турботою та спеціально приготовленими подарунками. Зазвичай, більшість з нас задає собі питання: на чому зупинити вибір, щоб подарунок був максимально доцільним, корисним, приніс задоволення та, крім того, вирізнявся оригінальністю. Так що ж подарувати на Пасху?

Набори солодощів, великодні курчатка та зайчики, барвисті крашанки і писанки, цілі кошики з пасхальним різноманіттям (пасочками, печивом, пряниками, фруктами, фігурками тварин, м”якими іграшками, декоративними свічками) – перед найсвітлішим у році святом вибір подарунків просто вражає. Але іноді хочеться потішити близьку людину чимось особливим. Зробити такий презент, аби ця дата запамяталась. І спогади про неї завжди наповнювали душу теплом, зігрівали серце.

Ювелірні вироби та ювелірні прикраси для цієї мети – прекрасний варіант вибору.

Враховуючи особливість Великодня, слід памятати про християнську складову свята та звернути увагу на прикраси релігійної тематики: каблучки-вервички з надписом “Спаси та збережи”, підвіси, кулони у формі хрестиків (з розп”яттям або без нього), янголят, натільні іконки, ладанки, неодмінно з ланцюжком, іменні ікони, ікони з зображенням Христа, срібні горнятка та ложечки (варіант для хрещеників).
Звичайно, що ювелірні вироби релігійного спрямування повинні даруватись лише тим, хто глибоко вірує та шанобливо поставиться до такого презенту. Якщо ви сумніваєтеся у відповідальності обдаровуваного, то краще зупиніть свій вибір на прикрасах із нейтральним значенням.

В інтернет-магазині “Золота Орхідея” ви зможете підібрати достойний подарунок на Пасху для близької людини. У нас є чудові прикраси на будь-який смак та гаманець. Золоті та срібні ювелірні вироби, з коштовним та напівкоштовним камінням: каблучки, вервички, ланцюжки, підвіси, браслети, хрестики, ладанки, амулети, ікони, різноманітні аксесуари, столове срібло. Обирайте на сайті, забирайте в одному з магазинів мережі. І нехай  питання : “Що подарувати на Пасху ” буде для вас легковирішуваним.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КАТАЛОГУ>>>