Лікувальні властивості срібних прикрас

Срібло - корисно, красиво, естетично

Срібло – природний бактерицидний метал

Незважаючи на те, що медична галузь розвивається семимильними кроками, створюються нові антибактеріальні, протигрибкові та антисептичні препарати, роль срібла для боротьби з деякими інфекційними захворюваннями залишається досить вагомою. Паралельно вивчаються нетрадиційні підходи до лікування багатьох поширених хвороб, чимало фармацевтичних компаній вкладають кошти у дослідження та розробку лікувальних властивостей срібла, зокрема, у дослідження фізичних, хімічних та біологічних характеристик срібних наночастинок.

Ще здавна відомо про високу противірусну, протимікробну, протипаразитарну активність срібла. Вода, настояна в срібній ємкості, набувала антибактеріальних якостей, для цієї ж мети часто у воду клали срібні ложки, монети. Їх навіть кидали у колодязі. А традиція дарувати на хрестини немовляті – срібну ложечку для першого прикорму – живе донині і надзвичайно поширена. 

Срібло (Ag) – це дійсно природний бактерицидний метал, що ефективний у боротьбі з понад 600 видами збудників хвороб. При цьому корисні бактерії не страждають. А отже, не виникає дизбактеріоз. Для прикладу, срібло вбиває дифтерійну паличку за 3 дні, стафілококи – за 2, а збудник тифу – за 1 добу. 

Сучасна медицина використовує срібло для виготовлення препаратів, що мають бактерицидні, вяжучі, антисептичні властивості. Наприклад, всім відомий “Протаргол” використовують для лікування хвороб лор-органів, гнійних ран, язв, запальних процесів тощо. Якщо прикласти срібні пластинки до невеликих ран, порізів чи опіків, вони неодмінно загояться швидше. 

Прикраси – цілителі

Сьогодні ми не будемо радити настоювати воду у срібних кухлях, чи додавати до неї срібні монети. Сучасні системи для очистки води та її збагачення іонами срібла (іонізатори) справляються із покладеними на них функціями набагато краще. Але, купуючи срібну каблучку, браслет або кольє, ви повинні памятати, що одночасно стаєте власником прикраси-цілительки із дивовижними лікувальними властивостями, високими знезаражуючими якостями, яка також чинить заспокійливий ефект, знижує артеріальний тиск, стишує головні болі. Приємно, просто одягаючи срібні прикраси, отримувати бонус у вигляді позитивного впливу на здоров’я. Ювелірні вироби із золота та прикраси із міді теж мають схожі властивості, проте за ефективністю в боротьбі з патогенами все ж поступаються сріблу. Крім того, золото значно дорожче по вартості.

Аргентум є складовою частиною людського організму, а щоденне його надходження в складі раціону має складати 80 мкг. Численні дослідження підтверджують, що срібло в рекомендованих дозах – потужний імудомодулятор та навіть має омолоджувальні властивості.  Тобто корисні саме іони срібла, які виділяють срібні вироби. Всі ювелірні прикраси із срібла володіють аналогічними властивостями, але потрібно носити їх так, або виріб беспосередньо контактував із шкірою власника.

Срібло – ковкий метал, найчастіше у ювелірних виробах використовують його 925 пробу (частка срібла – 92,5%, решта – мідь).

Срібні вироби, попри свої антибактеріальні властивості та естетичність, володіють іще однією беззаперечною перевагою: доступною ціною. Такі прикраси дуже красиві можуть бути подаровані як жінкам, так і чоловікам, і дітям.

Прикраси жінкамСрібні прикраси

Срібні прикрасиСрібні вироби - дітям

І такий подарунок буде приємним та необтяжливим жодній із сторін: ні тому, хто дарує, ні обдаровуваному. Це також оптимальний варіант для бізнес-презентів.
В інтернет-магазині “Золота Орхідея” представлений широкий асортимент срібних прикрас: каблучки, персні, вервички, сережки, ланцюжки, підвіси, хрестики, браслети, шарми, вироби релігійної тематики, аксесуари: ікони, брелки, сувеніри, столове срібло.

Столове срібло

Ми пропонуємо оригінальні прикраси, комбіновані із золота 375 проби та срібла 925 проби. оздоблені коштовним та напівкоштовним камінням, або без вставок.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КАТАЛОГУ>>>