Як обрати сережки за формою обличчя

Опубліковано Mila на

Як обрати сережки за формою обличчя

Як обрати сережки за формою обличчя

Як обрати сережки за формою обличчя Сережки – дуже популярна прикраса, яка підкреслює індивідуальність кожної представниці прекрасної статі. Тому більшість з них має в своєму ювелірному арсеналі чимало таких виробів. Як обрати сережки за формою обличчя, розглянемо далі у статті.

Стилісти розрізняють наступні типи обличчя:
 1.  Кругле;
 2.  Квадратне;
 3.  Прямокутне;
 4.  Овальне;
 5.  Трикутне;
 6.  Ромбовидне;
 7.  Груша;
 8.  Видовжений овал.
 • Володарки круглого личка виглядають молодше своїх ровесниць, і це є своєрідним бонусом. Ширина такого обличчя рівняється довжині, лінії лоба та підборіддя згладжені, а щічки роблять свою власницю повновидою, навіть якщо вона має струнку фігуру. Тому основним завданням є візуальне видовження обличчя.

  Сережки для круглого обличчя Таким дівчатам рекомендовано носити сережки овальної форми, розтягнуті в довжину, прикрашені підвісками, каплеподібні, чіткі геометричні форми (вони додадуть різкості) та круглі, які в анфас виглядають овальними.

  Варто купувати обємні прикраси, так як маленькі і тоненькі можуть загубитись на широкому тлі обличчя.

  Уникати потрібно невеликих сережок-цвяшків, пусет, коротких сережок, шароподібних бусин і кабошонів круглої форми, а також важких масивних прикрас, які мають заокруглені краї.
 • Квадратна форма обличчя є досить широкою та характеризується чіткою лінією підборіддя. Володарки широкої форми повинні забути про крупні та дуже виразні моделі сережок.

  Щоб візуально помякшити різкий овал обличчя, згладити гострі кути, слід надавати перевагу яскравим маленьким пусетам, овальним або круглим моделям, ажурним подовженим сережкам, які додадуть ніжності, граційності, витонченості, а також довгим класичним сережкам, які подовжать форму, наближуючи до стандартного овалу.

  Прикраси для квадратного обличчя повинні мати плавні контури и мякі лінії. Це можуть бути пір”їнки, квіти, сердечка.

  Сережки для квадратного обличчя
 • Прямокутна форма обличчя не потребує видовження, як квадратна, але вимагає деякого помякшення рис, аби відвернути увагу з чітко вираженого підборіддя. 

  Для цього слід звернути увагу на трикутні сережки (гострим кутом догори), прикраси середнього розміру круглої форми; пусети з перлами або іншими круглими камінчиками, бажано яскравих тонів. Красиво будуть виглядати підвіски з цікавими вигнутими формами,овали з хвилястими лініями та матовими підвісками, що підсилять жіночність та тендітність.

  Дівчатам з квадратною та прямокутною формами обличчя не варто носити прикраси дуже довгої форми, плоскі варіанти сережок.

  Стилісти не радять обирати до таких типів обличчя сережки з різкими гранями, гострими кутами, квадратні, оскільки вони візуально розширюють обличчя.
 • Володаркам овальної форми пощастило. Це еталонний варіант. Тому вони можуть підбирати для себе будь-які моделі, які найбіьше їм подобаються. Це і пусети, і підвіски, і кільця, будь-якого розміру. Єдиний нюанс – будьте обережні з занадто видовженими моделями.

  Сережки для овального типу обличчя
 • Володаркам трикутної форми з широким лобом, середніми скулами (приховані щічки) та вузьким підборіддям потрібно візуально розширити нижню частину обличчя.

  Тому їм підійдуть масивні моделі: сережки-кільця, сережки каплеподібної форми, так звані сережки-люстри, що розширюються, та сережки довжиною до низу обличчя. Це можуть бути моделі “Конго” або трапеції.

  Не варто обирати моделі, які звужуються донизу (це підкреслить вузьке підборіддя).

  Сережки для трикутного обличчя
 • Ромбовидне обличчя з широкими скулами, вузьким підборіддям та вузьким лобом часто називають “діамантом” або “алмазом”. Його ідеально врівноважать моделі трикутної, овальної або круглої форми, каплеподібні сережки та щіточки.

  Також гармонійно виглядатимуть сережки-каффи.

  Володаркам такого обличчя не слід носити одиничні пусети та видовжені сережки-ланцюжки.

  Сережки для ромбовидного обличчя
 • Обличчя форми “груша” має вузький лоб та потовщену нижню частину. Значною мірою його можна врівновжити зачіскою. А сережки доцільно обирати класичні, простого дизайну, невеликого розміру. Це можуть бути і пусети.

  Не носіть громіздкі, обємні і ажурні моделі.

  Сережки для обличчя
 • Видовжене овальне обличчя з довгим носиком, високим лобом і вилицями, витягнутим підборіддям вимагає ретельного підбору прикрас, хоча непогано піддається коригуванню зачіскою.

  Стануть доречними обємні, каплеподібні сережки і невеликі пусети, яскраві моделі круглої форми або модель “Конго“, з мякими лініями.

  Підкреслять красу і природність прикраси у вигляді квітів, листочків, з невеликими камінчиками. Категоричне “ні” варто сказати довгим сережкам-ланцюжкам.

  Сережки для видовженого овального обличчя
В будь-якому конкретному випадку слід враховувати і інші індивідуальні особливості: колір волосся, загальний образ: одяг, урочистість події, особисті уподобання.Та не забувайте, що навіть найкрасивіша ювелірна прикраса, яка сама по собі ідеальна та дуже коштовна, при невдалому виборі може зіпсувати загальне враження.

В інтернет-магазині “Золота Орхідея” ви зможете підібрати для себе красиві і стильні прикраси-сережки, які гармоніюватисуть із типом вашого обличчя. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам з вибором.

Ми пропонуємо класичні сережки, пусети, гвіздочки, пірсинг, а також – дитячі сережки, виконані із золота та срібла, комбіновані, із дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням або без вставок.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КАТАЛОГУ >>>