Любителям пірсингу: обручки – мікродермали

Опубліковано Mila на

Любителям пірсингу: обручки - мікродермали

Любителям пірсингу: обручки - мікродермали

Популярність пірсингу

Пірсинг різних частин тіла – бездоганний спосіб самовираження та привернення уваги. Ще в древності проколювання шкіри носило безліч смислових навантажень: ритуальні – жертва богам, ознака заміжнього статусу жінки, посвята у вожді племені та ін. В наш час це, передусім, декоративний елемент, данина моді.

Пірсинг шкіри – виглядає красиво, стильно, незвично, оригінально!
Підходить тим молодим людям, які хочуть виділитись із загальної маси, здивувати своєю зовнішністю, підкреслити її переваги і викликати живий інтерес в оточуючих.

Найчастіше проколюють мочку вуха. Це швидко, легко і найменш болісно. Взагалі, вся вушна раковина – великий простір для вибору точки проколу. Тут можна розмістити досить багато прикрас, створивши цілий пірсинговий шедевр. 

Досить часто можна зустріти як дівчат, так і хлопців, із проколом брів, щік, носа (перенісся, кінчика носа, перегородки, ніздрі – однієї або обох), язика, лоба (третє око, посередині між бровами, але дещо вище їх лінії), губ та підборіддя в різних варіаціях. Не менш поширений пірсинг тіла: шиї, грудей, спини, живота.

Любителям пірсингу: мікродермали Фантазії майстрів пірсингу безмежні і обмежуються бажаннями клієнтів та їх медичними протипоказами.

В тренді: обручки – мікродермали

Окремо слід виділити пірсинг в якості заміни обручок. Ще не так давно молоді люди робили татуювання на безіменному пальці (символ шлюбу), але впродовж кількох останніх років на йому на зміну все частіше приходить пірсинг. Іноді – в поєднанні з тату, іноді в комбінації з колечком або тільки камінчик (мікродермал). Іншими словами, мікродемали – це різновид пірсингу, такі собі – міні-імпланти, що складаються з двох частин. Під час їх встановлення маленька пластинка поміщається безпосередньо під шкіру. Така пластинка називається “якір”. Вона має різьбу для накручування змінних насадок – прикрас. Любителям пірсингу: обручки - мікродермалиНакрутки можуть мати найрізноманітнішу форму та розмір. Таким чином, щодня можна міняти прикрасу та виглядати по-іншому. Найбільшою популярністю користуються мікродермали у формі сердечок, кульок, зірочок, золотих чи срібних дисків з камінчиками: коштовними або ж  недорогими фіанітами різних кольорів. Любителям пірсингу: обручки - мікродермали

Кілька мікродермалів в різній комбінації уже створюють узор. Навіть один камінчик може вражати своєю незвичністю, а їх поєднання часто виглядає справді фантастично!

Любителям пірсингу: мікродермали

Модні прикраси-обручки, на думку їх власників, служать додатковим підтвердженням щирості почуттів.

Любителям пірсингу: обручки - мікродермали Адже позбутись такого імпланту не так просто. Його неможливо загубити, а у випадку, коли шлюб розпадеться, знімати пірсинг доведеться у спеціаліста. Це, по-перше, боляче, а по-друге, може залишити помітний рубець на шкірі (особливо, якщо майстер – не профі своєї справи). Варто добре подумати перед тим, як зважитись на імплантування.

Пальці для пірсингу – не найвдаліший варіант, особливо для тих, хто працює руками. Завжди є ризик зачепити прикрасу, травмувати шкіру та інфікувати місце проколу. Іноді прикраса не приживається. Це можна зрозуміти по ранці, яка довго не загоюється, а також, коли прикраса нестійко тримається.

Особливості прикрас – мікродермалів

Сама процедура встановлення імланту, хоча і не тривала по часу (до 10 хвилин), але дещо складніша від проколу, приміром, мочки вуха. Хоча зовні прокол заживає досить швидко (тиждень-півтора), але під шкірою процес проростання тканин навколо основи прикраси триває до 6 місяців. Весь цей час слід максимально обережно поводитись із місцем встановлення імпланту. Воно вимагає спеціального догляду.

– в перші дні – заклеювати місце проколу пластирем;
– промивати фізрозчином та/або антисептиком, згідно рекомендацій спеціаліста;
– не намагатись рухати прикрасою – не крутити, не повертати і т.д.;
– перші кілька тижнів після проколу не відвідувати сауни, солярії, басейни та не упатись у відкритих водоймах;
– довіряти робити пірсинг лише перевіреним спеціалістам, в ліцензованих салонах;
– використовувати в період заживання ранки лише пірсинг-прикраси із високоякісної медичної сталі, хірургічного імплантаційного титану та його різновидів або високопробного 18 каратного золота (750 проба). Пам’ятати, що золоті та срібні прикраси з ювелірних магазинів можна одягати лише після повного загоєння;
– в перші місяці використовувати в якості прикраси лише насадки у вигляді диска (диска з камінчиком);
– вести здоровий спосіб життя.

Враховуючи, що встановлення мікродермалу – це втручання в організм людини, існують певні перестороги медичного плану:
– захворювання шкіри;
– дитячий вік до 18 років (без дозволу батьків):
– ниркова недостатність, деякі хвороби серця;
– деякі особливі стани, як от вагітність, загострення хронічних хвороб, підвищена температура, інфекційні захворювання.

Проте, якщо грамотно підходити до процедури, беручи до уваги всі ризики, можна звести до мінімуму можливість ускладнень. Тоді, змінюючи насадки на своїх модних обручках-мікродермалах, ви щодня зможете виглядати по-іншому, даруючи своїй близькій людині позитив, яскраві емоції та щирі почуття.

Любителям пірсингу: обручки - мікродермали

Переглядайте ⇒ наш каталог та обирайте прикраси до вподоби !