Святкуємо День Матері

Опубліковано Mila на

Святкуємо день Матері

Святкуємо День Матері

Святкуємо день Матері

 1. Історія виникнення свята

  Святкування дня Матері бере свій початок ще з 1914 року, коли президент США Вудро Вільсон визначив другу неділю травня національним святом – в знак пошани американських матерів. Згодом, свято прижилось у багатьох країнах, в т. ч. і в європейських. Згідно Указу Президента України від 10.05.1999 року ми також святкуємо день Матері у другу неділю травня.

  Ще у часи Київської Русі аналогічне свято існувало суто як релігійне. Називалось воно місяцем Пречистої Діви Марії і носило глибокий духовний зміст. Адже мати, мама – найрідніша, найдорожча, найближча людина для кожного. Шанувати і цінувати її – це основа всіх сімейних взаємовідносин. Саме через матір ми пізнаємо світ з самого дитинства, вона з нами у найважчі і найскладніші моменти, підтримує у неспростих ситуаціях та широ радіє успіхам і досягненням, прищеплює любов до рідної землі.

 2. Традиції святкування

  В день Матері прийнято відвідати матусю, провести з нею час у спілкуванні. Важливо не просто зателефонувати, а побути з мамою особисто. Поки жива мама, кожен з нас продовжує відчувати себе дитиною, незалежно від того, скільки нам років.

  Мамі буде неймовірно приємно відчувати, знати, що син або донька цінують її, відводять місце у своєму серці і у своєму житті, виділяючи час на пілкування і даруючи увагу і турботу. Особливо в цей символічний день – свято Матері.

  Подаруйте мамі її улюблені квіти та цукерки, приготуйте її улюблену страву, запропонуйте прогулянку чи невеличку подорож, запросіть у кафе та почастуйте смаколиками. Політ фантазії в цьому напрямку може подарувати безліч цікавих варіантів для виявлення своєї любові.

  Ювелірний магазин-салон “Золота Орхідея” пропонує вам обрати свій оригінальний, чудовий і приємний презент.

 3.  Ювелірні вироби – завжди в тренді

  Перегляньте наш онлайн-каталог, в ньому надзвичайно багато цікавих і красивих ювелірних виробів. Пропонуємо прикраси із золота та срібла, оздоблені коштовним або напівкоштовним камінням, чи без вставок. В асортименті також є комбіновані вироби, золото + срібло. Ви неодмінно знайдете ту прикрасу, яка сподобається вашій матусі. І памятайте, красиво – не завжди дуже дорого. Ми представляємо лінійку доступних по вартості ювелірних виробів, які за витонченістю і оригінальністю не поступаються прикрасам із вищої цінової категорії.

  Каблучки, ланцюжки, сережки, браслети, підвіси (кулони, амулети, хрестики, букви), вервички, столове срібло, ікони – наш асортимент задовольнить смаки навіть найвибагливіших покупців. Обирайте прикрасу, телефонуйте за тел. +380 (63) 285 68 58 та скористайтеся можливістю отримати мега-знижки при купівлі подарунку своїй матусі.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КАТАЛОГУ>>>