Ювелірні набори

Опубліковано Mila на

Срібний набір з фіанітами, срібло - 925 проба

Ювелірні набори

Ювелірні набори: сучасний тренд чи пережиток минулого?

Незважаючи на те, що дизайнери із світу ювелірного мистецтва пропонують безліч варіантів скомбінованих наборів прикрас, існує думка, що ювелірні комплекти (їх ще називають гарнітурами або сетами) – це не модно. Коли йде мова про такі гарнітури, в уяві постають громіздкі прикраси, які носили дами у минулих століттях. Проте сьогодні комплекти ювелірних виробів – це знахідка як на щодень, так і для будь-яких урочистостей.

Ювелірні сети (для жінок і для чоловіків) являються мінімум двійкою. Наприклад: 

– сережки + каблучка;

–  каблучка + кулон;

– запонки + зажим для галстука;

– печатка + браслет.

Кількість виробів у комплекті зазвичай не перевищує 4 (ланцюжок, кулон, сережки, каблучка), але може бути і більшою, якщо до вищевказаного майстри додадуть браслет, оздобу для волосся чи брошку. Таким чином, маючи одразу кілька прикрас, можна підібрати необхідні для конкретного випадку, враховуючи стиль одягу та урочистість події.

На сьогодні найбільш поширені та затребувані комплекти із срібла, із білого та червоного золота, комібновані (срібло із золотими вставками), оздоблені коштовним, напівкоштовним камінням або популярними фіанітами.

Грецька доріжка з чорною емаллю, золото - 585 проба

Грецька доріжка з чорною емаллю, золото – 585 проба

Срібний овальний набір без вставок, срібло - 925 проба

Срібний овальний набір без вставок, срібло – 925 проба

Срібний набір з фіанітами, срібло - 925 проба

Срібний набір з фіанітами, срібло – 925 проба

 
Переваги ювелірних наборів:

1. Всі деталі ювелірного сету ідеально скомбіновані та поєднуються між собою. Не потрібно довго підбирати прикраси для шикарного вечірнього плаття, ділового костюму, щоденного гардеробу, аби вони гармонійно виглядали. Тут уже все продумано із врахуванням розміру, форми, кольору.

2. Якщо ви вирішили придбати, наприклад, сережки, каблучку і кулон, то купувати гарнітур значно вигідніше у фінансовому плані, ніж підбирати прикраси окремо. Адже більшість ювелірних брендів часто пропонують акційні варіанти наборів, роблять знижки на комплекти. Це особливо важливо, коли ювелірні новинки купуються для себе, а ціна має значення.

3. Ідеальний варіант для подарунка, що виглядатиме святково і презентабельно. Без сумніву, такий подарунок точно запамятається, навіть якщо в нього увійде не кілька прикрас, а всього пара (ланцюжок і кулон).

4. Бувають випадки, коли власниця, скажімо, колечка із коштовним каменем шукає під нього кулон чи сережки. Навіть однакові на перший погляд камінчики по-різному виблискують, переливаються, а колір металу, що обрамляє камінь, має інший відтінок. Простіше відразу придбати комплект з ідеально підібраними складовими.

 Набір з червоним коралом із срібла з золотими пластинами

Набір з червоним коралом із срібла з золотими пластинами, срібло – 925 проба, золото – 375 проба

Особливості вибору ювелірного гарнітуру:

Купуючи ювелірний набір, будьте уважні. Іноді вам можуть запропонувати два-три схожі ювелірні вироби, які не є набором. Враховуйте наступні деталі:

1. Метал. Незалежно від кількості прикрас в комплекті, всі вони мають бути виконані із одного металу. Якщо є комбінування золота із сріблом (досить частий тандем сучасності), то таке поєднання повинне бути присутнє у всіх прикрасах комплекту, нележно від їх кількості.

2. Вставки. Аналонічно – і з вставками. Всі камінчики одного виду, відтінку, з однаковим переливом кольорової гами, з ідентичною формою та огранкою.

3. Дизайн, однакова стилістика усіх складових набору.

Як носити?
  • В кожній конкретній ситуації набір прикрас має бути доречним. Як не пасує одягати розкішний гарнітур на ділову зустріч чи тихе застілля в колі друзів сім’ї, так і не варто виглядати занадто скромно на пишній урочистості.
    Запам’ятайте правило: стримані, але оригінальні набори – на щодень; блиск діамантів – для церемоній та свят.
  • Прикраси із ювелірного набору мають гармонійно поєднуватись із вашим одягом. Той же діловий стиль не припускає надмірного блиску і розкоші. Недоречні вони і в спортивному стилі. Для офісних буднів варто обрати колечко з набору, а для неформальної вечірки з друзями чи партнерами по роботі – доповнити його кулоном на тонкому ланцюжку. Невеликі сережки ідеально підійдуть для ділового обіду, особливо, якщо вони із вставками-камінчиками спокійних відтінків або прозорі.
  • Знавці ювелірної моди не радять одягати відразу більше трьох прикрас, навіть якщо комплект складається із чотирьох чи п’ятьох елементів. Це аксіома, яку потрібно завжди пам’ятати. Просто відкладіть решту прикрас для наступного разу. Якщо ви постійно носите годинник та обручку, додатково обирайте лише 1 аксесуар. Набір – трійка без камінців ідеально виглядатиме за умови, що одяг не занадто строкатий.
  • Не варто додавати до свого набору-двійки прикрасу – біжутерію, як і розбавляти її виробом із коштовним камінням, що не входить до комплекту. Зазвичай це виглядає недоречно, і власниця опиняється не у виграшній ситуації.

Ювелірний комплект, особливо з більшою кількістю прикрас-складових, – це можливіть легко та безпомилково комбінувати вироби, залежно від події, погоди, настрою, одягу та часу доби, завжди виглядати свіжо, оригінально та стильно, дивувати оточуючих новими рішеннями та образами.

Срібний набір

Срібний набір “Дамаск” з цирконієм, срібло – 925 проба

Підводячи підсумок, слід зазаначити, що сучасні ювелірні сети це далеко не старомодні прикраси. Дизайнери створюють чудові модні комплекти. І хоч дехто стверджує, що гарнітури застаріли, і носити іх – ознака незнання ювелірної моди, переважна більшість представниць прекрасної статі має в своєму арсеналі, як мінімум, один такий комплект. 

Золотий набір із перлами та фіанітами, золото - 585 проба

Золотий набір із перлами та фіанітами, золото – 585 проба


Золотий набір, 585 проба

Золотий набір, 585 проба

Срібний набір із синім цирконієм, 925 проба

Срібний набір із синім цирконієм, 925 проба

Завітайте в салони-магазини “Золота Орхідея” і переконайтесь, що на будь-який випадок життя можна підібрати оригінальний набір прикрас: із золота та срібла, комбіновані, доповнені дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням чи без вставок.

В КАТАЛОГ >>>