Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

Опубліковано Mila на

Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

Безперечно, сама по собі ювелірна прикраса є достойним і бажаним подарунком. Проте оцінювати подарунок на презентабельність починають ще на початку дарування, тоді – коли вручається красиво упакована річ. Кожній ювелірній прикрасі потрібне оригінальне упакування, щоб правильно розкритися і показати свою унікальність та привабливість.

Навіть найвдаліше вибраний презент має бути красиво оформлений і ефектно представлений майбутньому власнику. Це посилює відчуття свята, створює атмосферу загадковості. Яскраві емоції і позитивні враження гарантовані ще до моменту відкриття сюрпризу.

Крім того, упакування носить і чисто практичний аспект: захищає вміст від механічних ушкоджень. А у випадку із ювелірними виробами це дуже важливий нюанс. В такому вигляді їх зручно зберігати і транспортувати, адже в коробочці прикраса фіксується. Це убереже її від деформації і навіть допоможе не поламатись. Зберігання в упаковках подовжить термін служби виробу, збереже первозданний вигляд і блиск.

Практично всі салони-магазини ювелірних виробів пропонують великий асортимент упаковок для своїх прикрас.

Упакування класифікується за кількома ознаками:

 1.  За найменуванням:
 •  футляри;
 •  коробочки;
 •  мішечки;
 •  пакети та пакетики;
 •  шкатулки. 
     2. За призначенням:

  – коробочки / футляри для каблучок, кулонів, підвісок;
  – коробочки / футляри для сережок, чоловічих запонок;
  – коробочки / футляри для наборів;
  – коробочки / футляри для браслетів та ланцюжків;
  – коробочки / футляри для кольє;
  – коробочки / футляри для обручок, зажимів для галстука;
  – футляри, коробки, шкатулки для столового срібла;
  – футляри, коробочки для орденів, медалей, значків.

  Даруємо прикраси: пакування для ювелірних виробів
  Упакування може мати найрізноманітнішу форму: від класичних – круглої, квадратної, прямокутної, овальної – до фантазійних у вигляді квітки, корзинки, ангелятка, дитячого візочка, пустушки, машинки, сумочки, цукерки, футбольного м”яча. Можна підібрати тематичну упаковку під конкретну подію: день народження, ювілей, іменини, хрестини, перше причастя, до 1 вересня тощо.

  Даруємо прикраси: пакування для ювелірних виробів

        3. За матеріалом, із якого виготовлено:
  – картон;
  – оксамит;
  – дизайнерський тескстиль, папір;
  – пластик;
  – дерево.

  Подарункові мішечки виготовляють: із велюру, атласу, органзи та інших матеріалів, вони переважно на шнурках або шнурочках.

  Даруємо прикраси: упаковка для ювелірних виробів

  Коробочки та футляри можуть мати локальну магнітну застібку або цілу магнітну стрічку по периметру. Для створення особливого ефекту сяйва дорогоцінного металу та каменів – вставок іноді всередину коробочки вставляють підсвітку.

  Даруємо прикраси: упаковка для ювелірних виробів

  Коробочки та футляри можуть бути прикрашені стразами, бісером, стрічками, фольгою та іншими матеріалами, їх лакують, ламінують, оздоблюють золотим та срібним тисненням. Ексклюзивні варіанти та преміум-упаковку виготовляють із шкіри, рідкісних порід дерева, тисненого картону, з авторським квітковим принтом, незвичними текстурами, глибокими відтінками.

  Часто виробники виготовляють упакування на замовлення з врахуванням корпоративного кольору, типорозміру, унікальної форми, наносять на поверхню свій логотип, що допомагає бренду ставати більш впізнаваним та відомим, створює солідний імідж, доносить клієнтам позитивний посил. Коробочку з фірменим знаком приємно взяти в руки, вона викликає підвищений інтерес, робить випадкових покупців постійними.

  Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

  Асортимент пакувальної продукції дивує оригінальністю дизайну, підкорює модними кольоровими рішеннями, з врахуванням сучасних тенденцій і трендових ідей.

  Не дивлячись на те, що подарункова упаковка для ювелірних виробів вражає своїм розмаїттям, певні стандарти до її вибору все ж існують. Скажімо, футляр для браслета обов’язково повинен мати подовгасту прямокутну форму. Зберігати браслети правильно в розстебнутому вигляді.

  Для набору ювелірних прикрас доцільно обрати простору коробочку/футляр, оскільки в маленьких може поміститися лише якийсь один виріб, а не цілий комплект.

  Особливої уваги заслуговує упаковка для обручок. Вони повинні бути особливо привабливі, адже часто використовуються на весільних церемоніях, є предметом фото- та відеозйомки та завжди залишатимуться реліквією новоствореної сімї, зберігаючись роками.

  Коробочки шкатулки для обручок

  Обираючи коробочку або футляр, зверніть увагу на якість ложементу. Ложемент – саме та частина упаковки, завдяки якій ваша прикраса буде надійно зафіксована та не переміщатиметься всередині упакування під час транспортування. Саме функціональність ложементу характеризує якість коробочки чи футляру, і саме за цю особливість повинна цінуватись споживачем. Чим якісніша підложка, тим краще запрезентується ваш подарунок, він не випаде при відкритті і красиво засяє у сонячному світлі чи при штучному освітленні.

  В залежності від призначення коробочки / футляра виробники використовують різні матеріали та їх комбінації для ложемента. Так, для ланцюжків, браслетів, кольє, столового срібла – жорсткий поролон; для каблучок, сережок, обручок, комплектів – пластик з оксамитом, картон або пластик з текстилем. Існують упакування зі з’ємним ложементом, коли внутрішню частину можна поміняти, в залежності від обраного ювелірного виробу.

  Даруємо прикраси: пакування ювелірних виробів

  Завітайте в наші магазини-салони “Золота Орхідея” та оберіть свою прикрасу із широкого асортименту. У нас ви знайдете різноманітні каблучки, обручки, сережки, ланцюжки, браслети, підвіси, перстені, столове срібло, предмети релігійної та патріотичної тематики. Ви неодмінно підберете бажаний ювелірний виріб – собі або на подарунок, і, звичайно ж, красиво його упакуєте. 

  Адреси наших магазинів-салонів>

  В КАТАЛОГ>