Обираємо обручки.
Види обручок

Опубліковано Mila на

Обираємо обручки

Обираємо обручки. Види обручок

Обираємо обручки

Обираємо обручки. Види обручок

Ювелірні магазини вражають розмаїттям обручок:

– з жовтого, білого, рожевого золота, платини, срібла, комбіновані;

– вузькі і широкі;

– гладенькі, з гравіюванням і з візерунками;

– з камінчиками і без вставок;

– поліровані, матові, з алмазними гранями;

– дизайнерські тощо.

Обираючи ці символічні прикраси, молода пара повинна опиратись не просто на красу і привабливість ювелірних виробів, а й врахувати особливості стилю життя та робочих умов, адже такі кільця зазвичай носяться постійно і повинні бути зручними і практичними.

ВИДИ ОБРУЧОК

Обручки традиційно поділяються на:

  • КласичніОбираємо обручки: класичні обручки

Такі моделі були популярними в усі часи та залишаються затребуваними на ринку і сьогодні. Вони гладенькі зовні та мають просту, майже плоску форму. Саме така форма рекомендується священниками та народними прикметами: гладенька поверхня без початку і кінця символізує благополучний шлюб та спокійне життя.

Класичні обручки універсальні, підходять усім, зручні, не заважають в роботі, не чіпляються за одяг, не можуть травмувати. Традиційно виготовляються жовтого, червого або білого золота. Обручки з червоного золота більш стійкі, а з білого – підійдуть любителям срібних виробів. Часто такі обручки прикрашають гравіруванням на внутрішній поверхні. Бувають різної ширини і товщини.

Різновиди класичних обручок:

1. Круглі обручки

– кільця без вставок, в формі бублика. Такі прикраси досить популярні, в міру зручні, добре лягають на палець, не викликають дискомфорту. Однак вони часто дряпаються в побуті та не підходять особам з повними руками, адже візуально ще більше підкреслюють повноту.

Обираємо обручки: обручки-бублики

2. Обручки-бочки

– своєю формою нагадують бочечку. І хоч характеризуються скромністю, строгістю і стриманим стилем, завдяки ширині та обєму, не залишаються непоміченими на руці власника. При цьому, вага кільця невелика. Ідеальними є такі вироби, виготовлені з платини. Часто поверхню обручки – бочки роблять фактурною, оздоблюють вставками. Не підходять власникам коротких пальців, адже візуально вкорочують їх ще більше.

Обираємо обручки: обручки-бочки

3. Випуклі обручки

– досить зручні в повсякденному житті. Проте не позбавлені певних недоліків. Такі колечка легко загубити, вони можуть непомітно зісковзнути з пальця; поверхня випуклих обручок часто дряпається та вимагає періодичної поліровки. Якщо ви обираєте випуклі обручки, варто звернути увагу на варіанти з візерунком або малюнком. Тоді сама каблучка набуває привабливого вигляду, а подряпини не будуть помітними. Не рукомендовані випуклі обручки власницям з крупними руками чоловічої форми.

4. Увігнуті обручки –найприктичніший варіант обручок. Завдяки такій формі вони мінімально піддаються негативним зовншнім впливам, а декоративні елементи (якщо вони є) тривалий час залишаються ідеальними.

Обираємо обручки: увігнуті і випуклі обручки

  • АмериканкиОбираємо обручки: обручки-американки

Прямі обручки, що завоювали багато прихильників. Насправді вони не дуже зручні в повсякденному житті, але виглядють стильно і довершено. Дуже часто для надання їм особливого шарму та привабливості, мйстри ювелірної справи прикрашають поверхню виробу камінчиками, візерунками, вигадливим напиленням.

Обираємо обручки: обручки-американки

Різновиди обручок-американок:

1. Кільця – шайби

з білого золота (або комбіновані) з вираженими незгладженими кутами: масивні прикраси, які полюбляють поціновувачі стилю хай-тек. Такі кільця важко загубити непомітно, адже їх вага на руці відчутна. Купуючи обручку-шайбу, слід обирати дещо більший розмір, ніж зазавичай, щоб не викликати дискомфорту під час носіння та знімання.

Обираємо обручки: обручки-шайби

2. Прямі обручки

схожі на “шайби”, але не мають таких же чітко виражених кутів. Не дуже зручні при носінні і в роботі. Але можуть підійти стриманим суворим особистостям, які надають перевагу простоті і лаконічності. Бувають вузькі або широкі. Перші підійдуть для молодих пар, а другі – для більш зрілих. Зазвичай такі обручки гладенькі, без прикрас.

Обираємо обручки: прямі обручки

  • Альтернатива традиційним обручкам

Якщо вам хочеться мати в якості обручки ще і оригінальну прикрасу, яка підкреслить стиль, смак та індивідуальність, зверніть увагу на:

1. Обручки- косички з потрійним плетінням. Виглядають цікаво, грайливо, символізують єдність сімї: чоловік-жінка-діти, симбіоз потрійної життєвої енергії, тому ідеально підійдуть жінкам.

Обираємо обручки: обручки-косички
2. Комбіновані обручки – подвійні і потрійні:
        √ подвійна обручка – це дві каблучки, що одягаються на один палець та з’єднані між собою декоративним елементом, наприклад, ланцюжком. Такі каблучки можна носити в парі, або окремо.

Обираємо обручки: обручки потрійні

      √ потрійні каблучки – виготовляють, комбінуючи кілька дорогоцінних металів, наприклад: біле, жовте та рожеве золото, часто в поєданні з коштовним камінням. Виглядають такі прикраси воїстину розкішно та неповторно. Перевагою таких обручок є і те, що вони однаково добре поєднуються з іншими прикрасами із будь-якого металу: золота, срібла, платини та не мають обмежень по віку власниці.

А от чоловікам підійдуть:

      √ перстні-обручки – виготовлені із сплаву дорогоцінних або напівдорогоцінних металів, кераміки, чорненого золота, вольфрамові, часто – оздоблені каменем, який має строго квадратну або прямокутну форму.

       √ печатки-обручки – виготовлені винятково з металу, навіть без натяку на вставку-камінь. Зате можлива наявність гравірування, гербового зображення, орнаменту, іншого знаку.

Обираємо обручки: чоловічі обручки печатка і перстень
Обираючи між печаткою і перстнем, чоловік має відповісти на питання: “Чому саме така прикраса повинна бути у нього в якості обручки?” Перстень обирають, як правило, фінансово стабільні і благополучні чоловіки, печатку – чоловіки, які хочуть підкреслити свою належність до певного суспільного кола людей. В плані зручності печатка більш практична, оскільки виключена наявність каменю. Отже, немає чим зачіплюватись за предмети в роботі і в побуті.

ЩО В МОДІ?

Ще не так давно молода пара, обираючи обручки, зупиняла свій вибір на виробах з традиційних дорогоцінних металів. Останнім часом в моді популярні кільця з рожевого золота, часто в поєднанні з каменями таких же ніжних відтінків.

Пари, які полюбляють лаконічність, обирають прості кільця-стрічки з одним великим каменем. Простота такої обручки сподобається не всім, однак вона теж не позбавлена своєї краси та оригінальності, як і стримані мінімалістичні вироби з геометричними формами: це елегантно, стильно, зручно та сучасно.

Обираємо обручки

Якщо ж ви навпаки, хочете, привернути увагу прикрасою на своєму пальчику, то варто придбати обручку з кольоровим вставками: коштовним або напівкоштовним камінням. Поєднані з з дорогоцінними металами, такі обручки виглядають розкішно та нестандатно. Зверніть увагу на:

рубін, смарагд, сердолік (символізують любов),

– гранат, топаз (вірність),

діамант (достаток).

Обираємо обручки

Якими б не були обрані Вами обручки, їх місія – символізувати щиру любов, вірність та відданість супутнику/супутниці життя.

Завітайте в наші магазини-салони “Золота Орхідея”, де представлений широкий вибір сучасних обручок. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам зробити вибір.

В КАТАЛОГ >