Шарми – загадкові намистини для браслетів

Опубліковано Mila на

Шарми - загадкові намистини для браслетів

Шарми - загадкові намистини для браслетів

Шарми - загадкові намистини для браслетівМрія кожної представнці прекрасної статі, незалежно від віку, – виділитись серед натовпу, привернути увагу, викликати зацікавленість і приємно вразити оточуючих. Одяг, зачіска, макіяж – чудові засоби досягнути цього. Але особливий ефект забезпечують прикраси – чи то якісна біжутерія, чи ювелірні вироби.

Сьогодні поговоримо про шарми ювелірні прикраси, загадкові намистини для браслетів. В різних інтерпретаціях вони відомі з давніх часів. Але сучасні шарми видозмінились, набули нового дизайну та, в залежності від класифікації, мають конкретне функціональне призначення.

Шарми залишаються дуже модними вже друге десятиліття. Тому майстри – ювеліри невтомно втілюють свої мистецькі рішення, створюючи оригінальні прикраси для красунь різного віку, різного соціального статусу та індивідуальних забаганок.

Шарми нанизуються (кріпляться) на спеціальний браслет зі срібла, золота або комбінований (біколор). Також підійде браслет зі шкіри, текстилю, каучуку. Часто шармики надягають і на нашийний ланцюжок або шнурок, як моно прикрасу… і їх особливістю є можливість самостійно комбінувати складові.

Авторський браслет, створений власноруч, надасть вашому образу емоційності, душевності, оригінальності.

Фантазуючи з певними видами намистин, комбінуючи їх, можна отримати дійсно унікальну, неповторну прикрасу, що підкреслить саме Вашу особистість та стиль, саме вашу красу та витонченість. Та й власне процес підбору – неймовірно цікавий, творчий, заворожуючий.

Можна створити індивідуальний талісман, оберег, нанизавши на браслет символічні види рослин, звірят; можна матеріалізувати у прикрасі свою мету, мрію, ціль, обравши певну кількість намистин-символів фінансового благополуччя, здоров’я, амурних справ і т.д.
Можна підібрати шармики під конкретну подію чи свято (памятна дата, освідчення в коханні, закінчення школи); сезон (весна-літо, осінь-зима), знак зодіаку, конкретний стиль одягу.

ВИДИ ШАРМІВ:
  • Намистини – класичні прикраси для браслетів, що нанизуються на браслет і переміщаються по ньому. Бувають з різьбою і без неї. Саме з намистинами асоціюється слово “шарм”. Якісні шарми-намистини, як правило, виготовляють із срібла 925 проби, часто комбінуючи з синтетичним та напівдорогоцінним камінням і муранським склом, золотом. Такі прикраси довго служать та не вимагають складного догляду.
    Скільки штук намистин розмістити на браслеті? Все залежить лише від вас, вашого бажання та фантазії.
    Намистини-шарми – прекрасний варіант для подарунка до будь-якої життєвої події, адже різноманіття цих прикрас вразить навіть дуже вибагливих красунь.
  • Кліпси – дуже зручні елементи декору браслета, оскілько легко надягаються, переміщаються та знімаються з браслета. Мають спеціальну защібку, що працює по принципу кліпси (звідси і назва). Також можуть виконувати роль стоппера – фіксатора, що фіксує намистини в конкретному місці та не дає їм переміщатись по браслету.
  • Розділювачі – невеликі вузькі намистини в формі колечок, візуально розділяють кожен елемент.
  • Підвіски – відрізняються від, власне, підвісок-кулонів для нашийних ланцюжків, наявністю намистини, яка кріпить підвіску для браслета. Тобто, будь-який шарм-підвіска складається з трьох компонентів: сюжетний елемент (геометрична форма, фігурка, знаки, букви, символи), колечко – з’єднання з намистиною та намистина-основа. Акцентує увагу на тематиці композиції і деталізує її.
  • Захисні ланцюжки – крім чисто декоративного призначення, мають потрібну і корисну функцію: втримують браслет на руці, коли він ненароком розкриється. Таким чином, убезпечують від загублення прикраси.
  • Шарми мурано (як правило, у формі колесика) зі срібла та славнозвісного венеціанського скла “мурано”, відомого у всьому світі. Завдяки особливостям виготовлення, таке скло може мати неймовірно багатогранну кольорову палітру, чим і приваблює поціновувачів та потенційних покупців. Додаткове оздоблення камінчиками робить такі намистини ще більш ефектними та красивими. Служить виключно елементом декору.

Дизайн шармів може бути найрізноманітнішим:
– гладкі, повністю металеві
– зі вставками: з емалі, камінчиків;
– ажурні;
– з міні-підвісками.

“Золота Орхідея” також пропонує Вам переглянути наш асортимент цікавих оригінальних прикрас – шармів – ювелірних намистин. Ось лише деякі з нової передсвяткової колекції:

Завітайте в наші магазини-салони та оберіть оригінальний і цікавий подарунок собі або своїй близькій людині. Шарми – ювелірні намистини – чудовий варіант для цього!

В КАТАЛОГ >