Ювелірна мода 2021: на що звернути увагу?

Опубліковано Mila на

Ювелірні тренди - 2021

Ювелірна мода 2021: трендові прикраси

Ювелірні тренди - 2021

Ювелірна мода 2021: на що звернути увагу?

Трендові ювелірні прикраси не просто доповнюють імідж, але і задають настрій образу в цілому, роблять його цілісним та ефектним. В новому 2021 році ювелірний мінімалізм, залишаючись популярним, продовжить змінюватись в сторону задерикуватому експерименталізму. 

Отож, обираємо прикраси:
 • Браслети, ланцюжки, кольє у вигляді громіздких ланцюгів вже завоювали своїх прихильників і лишатимуться на піку популярності і в поточному сезоні. Залишаючись яскравими і масивними, вони все ж ставатимуть дещо граційнішими та вишуканішими.

Ювелірна мода 2021: на що звернути увагу?

 • В моді були та залишатимуться ювелірні вироби з перлинами, особливо сережки. Не важливо, скільки перлин у виробі (чи це неординарна прикраса для неформальних зустрічей з декількома каменями, чи мінімалістична – з одним невеликим камінчиком – на щодень), головне, щоб перли були ідеально симетричні, правильної форми.

Ювелірна мода 2021: перли завжди в тренді

 • Що цікаво, модні у минулому сезоні крупні ланцюги та ніжні перли на початку нового сезону поєднались. Дизайнери пропонують симбіоз цих двох тенденцій, у вигляді незвичного і яскравого контрасту: масивні ланки ланцюгів грайливо огортають делікатні перлинки. Оригінально, не правда ж?

Ювелірна мода 2021: ланцюги та перлиниЩо стосується сережок, зокрема, то головне при виборі цієї прикраси у 2021 році – враховувати довжину, розмір, форму і наявність вставок-камінчиків певних відтінків. Модним і оригінальним вважатиметься образ, доповнений:

 1. – екстремально довгими сережками-підвісками, зокрема, такими, що нагадують бахрому, китиці;
 2. – витонченими протяжками мінімалістичного стилю;
 3. – сережками-кільцями великого розміру;
 4. – золотими сережками – обручами з алмазною насічкою;
 5. – лаконічними пусетами-колечками;
 6. – джекетами-трансформерами зі стриманими геометричними формами та із розкішним квітковим дизайном;
 7. – каффами з яскравими камінчиками.
 • Модними будуть ювелірні прикраси із крупними вставками трендових кольорів: виражений квітково-червоний, пурпурно-фіолетовий, янтарно-оранжевий, жовтозелений, насичений цегляний. Без сумніву, для крупних дорогоцінних каменів найкраще пасує оправа із золота – червоного, білого чи жовтого. Така тенденція повертає актуальність персням з одним крупним каменем по центру, каблучкам-солітерам.

Ювелірна мода 2021: на що звернути увагу?

Проте не завжди масивна прикраса має бути дуже дороговартісною. Вдале поєднання золота із сріблом, або навіть срібла з яскравими самоцвітами та напівкоштовним камінням, робить красиву і модну прикрасу доступною по ціні.

 • Яскраве намисто в пляжному стилі – для теплих літніх днів. Його можна буде носити, доповнючи літнє вбрання, як моноприкрасу, а також комбінувати з підвісками, кулонами та іншим намистом. Особливо оригінально буде виглядати образ, коли подібне намисто підкреслити прикрасами з мушель.
 • Мрійливим натурам варто звернути увагу на прикраси, виконані у формі багатогранної зірки. Зіркові прикраси можуть бути найрізноманітнішими: від лаконічних сережок-пусетів – до багатоярусних кольє і всипаних камінчиками брошок. Причому, в моді не лише класичні фігури зірки, а й її варіації, що нагадують гострокутні кристали, сніжинки і бенгальські вогні.

Ювелірна мода 2021: зірки та зірочки

 • Писк ювелірної моди – прикраси із м’ятого металу із неординарними текстурами. Вони нагадують предмети ручної роботи або вигадливе творіння природи, тому навіть при мінімумі декору ефектно виглядають та привертають до себе увагу. Успіх нового тренду повязаний з актуальністю принципу free forms – асиметрії, неправильності, пластичності ліній. Такі прикраси часто виглядають футуристично, їх хочеться тримати в руках, розглядати під різними кутами. До того ж, вони прекрасно доповнюють яскравий образ своєї власниці.

Ювелірна мода 2021: вироби із м'ятого металу

 • Не залишились осторонь і анімалістичні мотиви. Дикі тварини (пантери, слони, тигри) і яскраві екзотичні птахи зі всього світу знайшли своє втілення в масивних брошках, каблучках, підвісках, заколках, чокерах.

Ювелірна мода 2021: анімалістичні мотиви

 • Ще один тренд, запозичений ювелірами у дизайнерів одягу та взуття – самовираження, коли річ доносить світу певний смисловий посил. Іншими словами – прикраси отримали голос і стали способом вираження думки. Символи, букви, слова, слогани на ювелірних виробах оригінально доповнюють ланцюжок, браслет, каблучку, їх цікаво розглядати, малюючи в уяві певний стереотип відносин.

Ювелірна мода 2021: на що звернути увагу?

Для особливих випадків та щоб виділитись із натовпу, слід звернути увагу на громіздкі прикраси із складним дизайном. Ви не залишитесь непоміченими та неодмінно станете зіркою в своєму оточенні. Це, наприклад, сережки оверсайз, що лягають на плечі або підвіски на шию – у формі сумочки.

У новому сезоні дизайнери рекомендують дотримуватись принципу багатошаровості і багаторівневості. Не слід боятися скомбінувати різні епохи і напрями, використовуючи багато прикрас одночасно. Вітається велика кількість підвісок (хрестики з кольорових металів, медальки, кулони в стилі геральдики, монети) на ланцюжках різної довжини, ланцюги-кольє, намисто, чокери, що носяться одночасно та доповнюються авангардними браслетами та асиметричними сережками. Змішування стилів і завідомо надмірна кількість деталей – саме ті експерименти, на які можуть зважитись неординарні модниці.

Ювелірна мода 2021: принцип багатошаровості

Красуні з поміркованими поглядами, що притримуються стилю мінімалізм – теж не прогадають. Мінімалістична класика була та завжди залишається в тренді.

Ювелірні салони “Золота Орхідея” пропонують вам ознайомитись з широким асортиментом ювелірних прикрас та обрати саме те, що вам до вподоби. У нас ви знайдете каблучки, обручки, ланцюжки, підвіси, браслети, сережки як економ-, так і преміум- сегменту. Наші прикраси доповнять Ваш образ та допоможуть виглядати неперевершено! Діють знижки! 

В КАТАЛОГ >